Dermanet
FR NL
Website van de Belgische BeroepsVereniging voor Dermatologie en Venerologie

Nieuws

Onze toekomst als dermatologen: waar staan we vandaag als beroepsgroep in de onderhandelingen? [31/01/2026]

Op maandag 9 februari om 20.00 uur zal er een online voordracht worden gegeven door de voorzitter van onze beroepsgroep, Dr. Koen Roegies, met als titel:
“Onze toekomst als dermatologen: waar staan we vandaag als beroepsgroep in de onderhandelingen?”

Vandenbroucke plant maatregelen om stijgend aantal verhoogde tegemoetkomingen af te remmen [31/01/2026]

Vandenbroucke plant maatregelen om stijgend aantal verhoogde tegemoetkomingen af te remmen

Minister van Sociale Zaken Frank Vandenbroucke (Vooruit) legt een voorstel op de regeringstafel om de aanwas van het aantal patiënten dat recht heeft op een verhoogde tegemoetkoming in de gezondheidszorg, af te remmen.

Dat heeft hij donderdag aangekondigd in de Kamer. Hij werkt aan maatregelen om erover te waken dat wie het niet nodig heeft, het voordeel niet krijgt.

CM kant zich tegen arbitraire inperking verhoogde tegemoetkoming [31/01/2026]

CM kant zich tegen arbitraire inperking verhoogde tegemoetkoming

Het Gezondheidsfonds van de Christelijke Mutualiteit (CM) zegt gekant te zijn tegen een arbitraire inperking van de verhoogde tegemoetkoming, na de politieke discussie daarrond. CM-voorzitter Luc Van Gorp merkt vrijdag op dat die verhoogde tegemoetkoming niet werd uitgebreid, maar dat de administratieve drempel is verlaagd voor kwetsbare mensen.

Alle nieuws